Movement Flow Prague

- Marek Petráček -

 

Movement Flow nabízí všechno co si můžete přát od pohybové praxe. Dává vám mnoho pohybů z různých oblastí - floorworku, akrobacie, stojek, záklonů, lokomocí atd. Když se naučíte nový pohyb, tak vzápětí už ho budete trénovat v návaznosti na další pohyby. Tím si upevníte, co umíte, a naučíte se kombinovat pohyby do flow. Ve flow pak můžete naplno popustit uzdu vlastnímu vyjádření a pohybové expresi. Movement Flow je přístupné pro všechny, je to velká zábava, a rozvinete své pohybové dovednosti v mnoha směrech!

Individuální lekce zdarma!

Pro všechny, kdo ještě Movement Flow nezkusili, a chtějí, nabízím zkušební individuální lekci úplně zdarma. Buď v Praze (P7 Letná) nebo online. Stačí napsat zprávu a domluvíme se na termínu!

Jmenuju se Marek Petráček a prošel jsem několika jógovými učitelskými kurzy, poté jsem trénoval pohyb podle Ido Portal metody, a nakonec jsem našel systém, který splňuje všechny moje představy - Movement Flow. Absolvoval jsem všechny 3 úrovně systému a momentálně jako Movement Flow teacher školím individuálně Level 1. Pro více informací sjeďte dál dolu 🙂

Lekce & Workshopy

Level 1 certifikace

Oficiální level 1 trénink. Jde o 10 individuálních lekcí buď online nebo osobně v Praze. Více info níže.
Intro workshop pro začátečníky v jógovém studiu Prague Yoga Collective na Letenském náměstí.
Online program zahrnující 9 sekvencí zaměřených na flexibilitu a sílu, vždy na konkrétní téma. Základ mojí pohybové praxe.

Movement Flow Level 1 certifikace

Pokud vás zajímá pohyb a chcete do toho jít naplno, tak je možné se mnou absolvovat Level 1 Movement Flow. Jde o 10 lekcí o 60-80 minutách. Lekce jsou individuální a tedy kompletně přizpůsobené Vašim schopnostem a dovednostem. Level 1 zahrnuje 33 pohybů, které obsahují floorwork, stojky, trochu akrobacie atd. Nejlepší varianta je osobně (Praha 7), ale jde i online. Poslední lekce je online se zakladatelem Movement Flow Slavou Goloubovem. Po dokončení dostanete certifikát za Level 1. Cena Levelu 1 je 16 000 Kč a je v ní i případný pronájem prostoru na cvičení v případě osobních tréninků.

Začněte svou

Handstand Journey!

Jde o 10-ti týdenní online program pro začátečníky, co se chtějí naučit stojku! Detailní strukturované tréninky s video návody, můžete cvičit kdykoliv - přístup je neomezený!

Sledujte nás!


Video galerie


Chcete vědět všechno první? Odebírejte newsletter!

Kontakt

Marek Petráček

+420 723 705 145

marek@acroproject.cz