Movement Flow Prague

- Marek Petráček -

 

Movement Flow

Movement Flow nabízí všechno co si můžete přát od pohybové praxe. Dává vám mnoho pohybů z různých oblastí - floorworku, akrobacie, stojek, záklonů, lokomocí atd. Když se naučíte nový pohyb, tak vzápětí už ho budete trénovat v návaznosti na další pohyby. Tím si upevníte, co umíte, a naučíte se kombinovat pohyby do flow. Ve flow pak můžete naplno popustit uzdu vlastnímu vyjádření a pohybové expresi. Movement Flow je přístupné pro všechny, je to velká zábava, a rozvinete své pohybové dovednosti v mnoha směrech!

Jmenuju se Marek Petráček a prošel jsem několika jógovými učitelskými kurzy, poté jsem trénoval pohyb podle Ido Portal metody, a nakonec jsem našel systém, který splňuje všechny moje představy - Movement Flow. Absolvoval jsem Level 1 kurz a teď trénuju v blízkém kontaktu se zakladatelem Movement Flow Slavou Goloubovem abych zdokonalil své dovednosti :)

Lekce & Workshopy

Kvůli lockdownu v Česku teď veřejné lekce neprobíhají. Je možnost online coachingu nebo individuálních lekcí (i osobně - pro info mi napište).

Movement Online Coaching

Pro ty, kdo chtějí investovat do svého tréninku a chtějí se mnou pracovat individuálně, nabízím online coaching. Plán je navržený přímo pro vaše cíle, budete dostávat pravidelný feedback, videa a detailní tréninkový plán. Jsou 2 základní možnosti: 1 měsíc (3600 Kč) a 3 měsíce (10 500 Kč). Více informací ve formuláři. Abych se vám zvládnul naplno věnovat, mám omezenou kapacitu.

 

Pro přihlášení vyplňte formulář.

Začněte svou

Handstand Journey!

Jde o 10-ti týdenní online program pro začátečníky, co se chtějí naučit stojku! Detailní strukturované tréninky s video návody, můžete cvičit kdykoliv - přístup je neomezený!

Sledujte nás!


Video galerie


Chcete vědět všechno první? Odebírejte newsletter!

Kontakt

Marek Petráček

+420 723 705 145

marek@acroproject.cz