Lekce

Otevřené venkovní lekce

AcroYoga

Venkovní lekce začínají od neděle 17. 5.

Všechny venkovní lekce jsou otevřené, takže se na ně dá chodit kdykoliv jednorázově. Nemusíte se hlásit, stačí přijít. Je vhodné mít s sebou podložku na cvičení (příp. deku). Doporučený příspěvek za lekci je 150-200 Kč na osobu. Lekce budou za dobrého počasí - pro aktuální info sledujte FB události:

Úterý a neděle OPEN LEVEL

Středa MÍRNĚ A STŘEDNĚ POKROČILÍ

Na místě bude k dispozici dezinfekce a doporučujeme chodit ve dvojici.

Open level lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilejší, kteří dostanou těžší varianty. Super možnost, když si chcete akrojógu jen vyzkoušet, nebo se posouvat dál. Pro středeční mírně/středně pokročilé už je potřeba mít předchozí praxi a zvládat základní přechody a pozice. 

AcroYoga OPEN LEVEL

AcroYoga MÍRNĚ/STŘEDNĚ POKROČILÍ

AcroYoga OPEN LEVEL


Otevřené venkovní lekce

Stojky

V těchto lekcích půjdeme od přípravy kloubů (zápěstí, ramena, záda, pánev), přes posilovací a zpevňovací cviky, až k inverzním pozicím a stojkám. U stojek nejdřív budeme trénovat u zdi, potom postupně v prostoru. Lekce jsou vhodné pro začátečníky i ty, kteří už stojky trénují.

Na lekce se dá chodit jednorázově a není potřeba se hlásit. Probíhají venku v parku Marie Terezie (zastávka Prašný most, Pražský hrad) za příznivého počasí - sledujte FB událost pro případ zrušení lekce. S sebou je vhodná podložka na cvičení. Doporučený příspěvek je 150 Kč. 

Movement flow

Poslední 2-3 roky mě hodně zajímá pohyb, jeho možnosti, vazby jednotlivých pohybových vzorů a vytváření plynulých flow. Pozor, nejedná se o akrojógu :) V těchto lekcích se budeme zabývat floorworkem, lokomocí, kotouly, trochu stojkami a postupně se budeme učit spojovat jednotlivé pohybové vzory dohromady. Vhodné pro všechny, kdo se rádi hýbou.

Na lekce se dá chodit jednorázově a není potřeba se hlásit. Probíhají venku v parku Maxe van der Stoela (zastávka Hládkov, Vozovna Střešovice) za příznivého počasí - sledujte FB událost pro případ zrušení lekce. Doporučený příspěvek je 150 Kč. 


Lekce ve studiu Prague Yoga Collective

Handstands

Lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilejší. Vždy se dělá příprava zápěstí a ramen, nějaké posilování, a potom drily u zdi a v prostoru. Lekce jsou v angličtině. 

  • Lektor: Marek Petráček
  • Prague Yoga Collective North (Letenské nám.)
  • Pátky 17:15 - 18:15 (od 29.5.)
  • Drop-in za 220 Kč nebo výhodnější cena při permanentce, členství atd.

Movement flow

V rámci lekcí movement flow se učí nejdřív jednotlivé pohyby s různým zaměřením (floorwork, lokomoce, kotouly, stojky a další) a na konci lekce se kombinují dohromady do flow. Lekce jsou v angličtině.

  • Lektor: Marek Petráček
  • Prague Yoga Collective North (Letenské nám.)
  • Čtvrtky 9:00 - 10:00 (od 28.5.)
  • Drop-in za 220 Kč nebo výhodnější cena při permanentce, členství atd.

Info pro studenty, kteří chodili na kurzy od ledna:

Kurzy měli mít 13 lekcí a končit 8.4. Zbývalo nám tedy dojet 4 lekce. K těm vám přidáme 1 lekci navíc zdarma. To znamená, že můžete přijít kdykoliv na libovolných 5 venkovních lekcí. V případě, že by vám to nevyhovovalo, máte možnost místo těchto 5 lekcí využít individuální lekci (buď 1x 2hodiny nebo 2x 1 hodina). Termíny po domluvě.