Lekce & akce

Lekce v PYC


Movement flow

Introduction to Movement Flow workshops

2 workshopy - ne 26.9. 12:00-14:30 a ne 3.10. 12:00-14:30

Cena: 600 Kč za 1 workshop, 1100 Kč za oba.

Místo: Prague Yoga Collective, Letenské nám. 6, Praha 7

Přihlášení skrz web PYC / aplikaci MindBody

Movement Flow nabízí vše co člověk očekává od pohybové praxe. V tomto systému najdete množství pohybů od floorworku, akrobacie, stojek, záklonů, až po lokomoce a další. Když se naučíte jeden pohyb, tak za chvíli už ho budete trénovat v rámci sekvence, kde můžete vyjádřit své osobní pohybové kvality. Movement flow je systém který je přístupný pro všechny, je to zábava, a budete rozvíjet své tělo a mysl v mnoha směrech. 

V těchto dvou workshopech vám představím základní pohyby z Level 1 systému. Pohyby se dají modifikovat, takže vždy je možnost trénovat lehčí nebo těžší variantu. Nejdřív se rozcvičíme specifickým movement flow warm upem, pak vám ukážu jednotlivé pohyby individuálně a později v průběhu workshopu začneme tvořit krásná plynulá flow kde propojíme naučené pohyby. Každý workshop bude jiný, ale oba jsou vhodné pro úplné začátečníky. Můžete tak dorazit na první nebo druhý workshop, nebo na oba! Pro některé pohyby jsou vhodné ponožky (aby to lépe klouzalo), tak si je vezměte s sebou.


Handstands

Pátky 17:15-18:15

  • Místo: Prague Yoga Collective (PYC North), Letenské náměstí 6
  • Lektor: Marek Petráček
  • Cena: 250 Kč drop-in, nebo výhodnější cena při permanentce, členství

Stojka je stále víc populární dovednost. V těchto lekcích vás naučím správnou techniku a budeme se věnovat i důležité mobilitě klíčových kloubů. Lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilejší. Vždy se dělá příprava zápěstí a ramen, nějaké posilování, a potom drily u zdi a v prostoru. Lekce jsou v angličtině.